Dua Lipa flet për ditët që i kaloi në qytetin e saj

Ditët që i kaloi në Prishtinë në kuadër të festivalit “Sunny Hill” këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa i ka quajtuar ditë të paimagjinueshme.
Në rrjetet sociale, Dua ka shpërndarë  disa momente të veçanta nga “Sunny Hill”, ku shfaqet së bashku edhe me të motrën, Rinën dhe të vëllanë, Gjinin.
“Katër ditë të paimagjinueshme në qytetin tim”, ka Dua në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

 Kujtojmë se, Dua performoi në natën e parë të këtij festivali, ndërkohë që ka ndjekur edhe netët e tjera me artistë të shumtë botëror./21Media

Back to top button