Dua Lipa konfirmon pjesëmarrjen në Sunny Hill Festival: Po vij në shtëpi

Sunny Hill Festival do të mbahet më 4, 5, 6 dhe 7 gusht të këtij viti.

Edhe Dua Lipa do të jetë pjesë e festivalit.

“Po vij në shtëpi. Shihemi në gusht”, u shpreh Lipa.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

 

Një numër i madh artistësh vendor e të huaj do të jenë pjesë e këtij edicioni të radhës të Sunny Hill.

Edicioni i sivjetmë i Sunny Hill Festival do të mbahet në parkun e Gërmisë.

Për shkak të kufizimeve të hapësirës në parkun e Gërmisë, Sunny Hill Festival këtë vit do të ketë kapacitet të kufizuar të pjesëmarrësve, përkundër potencialit dhe nevojave në rritje që i ka festivali./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button