Dua merr vëmendje në BAFTA 2024, në tapetin e kuq pa të dashurin e ri

Dua Lipa dhe i dashuri i saj i ri Callum Turner nuk u shfaqen së bashku në tapetin e kuq në BAFTA 2024, në Royal Festival Hall.

Ata u panë veç e veç duke bërë hyrjet e tyre në tapetin e kuq të ceremonisë së 77-të të çmimeve të filmit.

Çifti i ri janë parë në disa dalje javët e fundit, megjithatë ata zgjodhën të mos e publikonin romancën e tyre mbrëmjen e së dielës.

Këngëtarja 28-vjeçare, e cila pak ditë më parë publikoi këngën e saj të re Training Season, dukej tepër magjepsëse me një fustan të kuq.

Back to top button