Roberti, djali i parë i Ilirit e Gilit, është fejuar dhe këtë e ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes një postimi në Instagram, ku ka uruar çiftin, Robertin dhe Herolinën.

Ditë më parë, Roberti ka festuar ditëlindjen e tij të 30-të, së bashku me të fejuarën, Herolinën, në Maldive./21Media