E bën gruan për spital

Rasti ka ndodhur mbrëmë

Një person është arrestuar nga policia në Fushë Kosovë, pasiqë i njëjti dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij.

Viktima sipas policisë, ka pësuar lëndime trupore dhe i është ofruar trajtim mjekësor.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button