Një aksident ka ndodhur sonte në aksin Laç-Patok në Shqipëri, ku një makinë ka përplasur për vdekje një 55-vjeçar, i cili ishte duke udhëtuar me biçikletë.

Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut  dhe rrethanave të ngjarjes./oranews