E premtja është e Nora Istrefit!

1 min read

Nora Istrefi ditë më parë paralajmëroi se së shpejti publikon projektin e ri muzikor.

Këngëtarja publikoi fotografi nga xhirimet e videoklipit të këngës së re.

“Aman mos ma përmend sa më don, aman… më shpejt se sa mendoni, Ciao”, shkroi Nora në mbishkrimin e postimit.

Ndërkaq, sot ka publikuar një InstaStory ku ka bërë të ditur se kënga e re e titulluar “Ciao” publikohet nesër(e premte/23 shtator).

E fundit nga Istrefi është bashkëpunimi me Bardhin dhe Shkurte Gashin “Mama Mia”./21Media