E rrahën një vajzë, arrestohen tri të mitura

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Policia ka bërë të ditur se dje në Gllogovc është raportuar se janë arrestuar tri femra të mitura kosovare pasi që e kanë rrahur dhe inçizuar viktimën kosovare, po ashtu të mitur.

Pas intervistimit, në prezencë të punëtorit social dhe avokatit, të dyshuarat janë dërguar në mbajtje./21Media