Edona Bajrami zgjedhet “Miss Universe Kosova 2024”

Edona Bajrami, e ka rrëmbyer kurorën e më të bukurës në Kosovë, në konkursin e bukurisë Miss Universe Albania & Kosova 2024, që u mbajt në Pallatin e Kongreseve në Tiranë.

Ajo do ta përfaqësojë vendin në Miss Universe 2024 në Nikaragua.

Spektakli dha edhe befasi të tjera.

Mbrëmja kaloi nën shoqërinë e muzikës së reperit Ledri Vula, dhe këngëtarit Valon Shehu.

Back to top button