Elinel dhe Samanta thonë “Chocolino”

1 min read

Artistët e njohur shqiptarë, Elinel dhe Samanta sot publikuan bashkëpunimin e paralajmëruar.

“Chocolino” titullohet kënga, të cilën këngëtarët e publikuan me videoklip, shkruan rtv21.tv

Për tekstin e këngës është përkujdesur Elinel, ndërsa videoklipi është realizuar nga Smart Motion.

Ndërkaq, për Beat-t dhe instrumentalin është përkujdesur Rzon./21Media