Elvana sjell detaje të reja rreth bashkëpunimit me Innën dhe Sickotoy

1 min read

 

Këngëtarja Elvana Gjata ka treguar se kur publikohet bashkëpunimi me këngëtaren e famshme Inna dhe me muzikantin e njohur Sickotoy.

Ky projekt mban titullin “Papa” dhe do të publikohet të premten më 23 korrik.

Në Instagram, këngëtarja ka publikuar një pjesë të shkurtër të këngës së re që vjen bashkë me videoklip.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa)

Kujtojmë se më 17 korrik, Elvana publikoi projektin muzikor “E di X Marre” në bashkëpunim me këngëtarin Yll Limani. Kënga deri tani ka arritur mbi 2 milionë klikime në Youtube./21Media