Eminemi refuzoi 8 milionë euro për të kënduar në Katar

Eminem nuk ishte i vetmi që refuzoi për të kënduar në Kupën e Botës, por shuma që iu ofrua atij është marramendëse.
Ai hodhi poshtë një ofertë prej 8 milionë dollarësh nga Katari për të perfumuar së bashku me 50 Cent.
Organizatorët shpresonin se ata do të jepnin një perfomancë legjendare.
Ky vendim u bë i ditur nga 50 Cent në një intervistë.
“Për shkak të Super Bowl, unë u ftova në Kupën e Botës me një buxhet prej 9 milionë dollarësh. Do të merrja një milionë dhe më pas tetë milionët e tjerë do të ishin për të (Eminem)”, tha 50 Cent për Big Boy’s Neighborhood./21Media

Back to top button