Enca Haxhia vazhdon pushimet, pas Afrikës në këtë destinacion luksoz

 
Këngëtarja Enca Haxhia pasi shijoi disa ditë pushimi në Zanzibar, ka zgjedhur një destinacion luksoz për të vazhduar pushimin.
Destinacioni i radhës i këngëtares është Dubai i Emirateve të Bashkuara Arabe.
Në llogarinë e saj në Instagram, Enca ka postuar video nga momentet që po kalon në Dubai.

Kujtojmë se “Suavele” mbetet projekti i fundit muzikor nga Enca. Kënga është publikuar më 29 korrik të vitit të kaluar dhe deri tani ka arritur mbi dy milionë klikime në Youtube./21Media

Back to top button