Engjëllusha Salihu e Kushtrim Kelani publikojnë “Nuse”

Artistët, Engjëllusha Salihu dhe Kushtrim Kelani kanë publikuar projektin e ri muzikor “Nuse”.
“Nuse” është realizuar me videoklip.
Ndërkaq, tashmë një kohë sekuencë e “Nuse” kishte qarkulluar në rrjetin social, Tik Tok duke u bërë në pak kohë ndër më të pëlqyerat.

E fundit nga Engji është “Ç’ka mke thanë”, ndërkaq nga Kushtrimi “Veq lem”./21Media

Back to top button