Era Istrefi bëhet me shtëpi të re, kështu feston këngëtarja

1 min read

 

Këngëtarja Era Istrefi ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor, mirëpo pritet që së shpejti të rikthehet.

Ajo po punon për projekte të reja.

Këngëtarja e cila është aktive në rrjetet sociale, me fotografitë që ka publikuar së fundmi, ka treguar se ka blerë një shtëpi të re.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi)

Për shtëpinë e re që ka blerë, Era po feston me muzikë.

Ndryshe, “No Maybes” është projekti i fundit muzikor nga Era Istrefi në bashkëpunim me Ilkay Sencan dhe Arash./21Media