Era Istrefi paralajmëron këngën e re

 

Këngëtarja Era Istrefi ka dhënë një lajm të mirë për fansat e muzikës së saj.

Era ka nisur punën për një projekt të ri muzikor dhe këtë e bëri të ditur përmes fotografive që ka publikuar në Instagram.

“Djalli punon fort, por Era Istrefi edhe më fort“, ka shkruar këngëtarja krahas fotografive.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi)

Era Istrefi ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button