Fejohen Simon Cowell dhe Lauren Silverman

1 min read

Simon Cowell dhe partnerja e tij prej shumë kohësh, Lauren Silverman po martohen.

The Sun raportoi se dyshja u fejuan gjatë një pushimi të fundit në Barbados.

Cowell, 62 vjeç dhe Silverman tani 44 vjeçe, filluan marrëdhënien e tyre publike në vitin 2013, pak pasi ish-burri i Silverman dhe shoku i ngushtë i Cowell, Andrew Silverman, paraqitën kërkesë për divorc në korrik, duke pretenduar se dyshja ishin përfshirë në një lidhje jashtëmartesore.

Krijuesi i “X Factor” dhe Silverman, mirëpritën djalin e tyre të parë, Eric, në vitin 2014, transmeton rtv21.tv

Silverman gjithashtu ka një djalë nga një martesë e mëparshme.

Kur u pyet më parë në emisionin radiofonik “American Idol” të Ryan Seacrest nëse planifikonte të martohej me Silverman, Cowell tha, “Le ta themi kështu, nuk do të prisja që ajo të ishte një nënë beqare”.

“Si të gjithë, ne ishim në izolim për një kohë të gjatë dhe pikërisht atëherë kupton nëse ju pëlqeni apo jo shoqëria e njëri-tjetrit apo jo. Dhe ne vërtet e bëmë. Pra, për t’iu përgjigjur pyetjes suaj… po, romanca është ende gjallë!”, ka thënë Cowell./21Media