Fejohet Arbër Zeneli

1 min read

Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Arbër Zeneli është fejuar.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Zeneli përmes një postimi në ”Instagram”.

”I fejuar me dashurinë e jetës time”, ka shkruar Zeneli krahas fotografisë së postuar.

Arbëri dhe e fejuara e tij, Dafina Hiseni kanë zgjedhur që fejesën ta bëjnë në një ambient të ngrohtë familjar.

Sigurisht që urimet nga miqtë dhe shokët e çiftit nuk kanë munguar në një ditë kaq të veçantë për dyshen./21Media