Sot ka ditëlindjen modelja Arbenita Ismajli. Ditëlindja e 23-të e gjeti me ndryshe se herave tjera, pasi që ajo ka marrë epitetin nënë.

Bashkëshorti i saj, reperi Fero e ka uruar Arbenitën me një fotografi të veçantë. Ai publikoi një fotografi të Arbenitës në shëtitje me vajzën e tyre, e cila erdhi në jetë më 24 prill.

“Urime ditëlindjen Babymomma edhe 100”, ka shkruar Fero krahas fotografisë.

Ndryshe, Fero dhe Arbenita kanë kurorëzuar dashurinë me martesë në muajin shkurt të këtij viti./21Media