Festë në familjen e Adelina Thaçit

1 min read

Sot në familjen e këngëtares Adelina Thaçi-Meta ka festë. Vajza e saj, Fiona sot ka ditëlindjen e 10-të, shkruan rtv21.tv

Me rastin e ditëlindjes së të bijës, këngëtarja ka shprehur fjalët më të mira për të.

“Urime ditelindjen e 10-te drita e syve te mi, u befsh 100”, ka shkruar ndër të tjera Adelina, me ç’rast ka publikuar dy imazhe të bukura të Fionës në Instastory.

Kujtojmë që, Adelina Thaçi-Meta dhe Bardhyl Meta janë martuar prej vitesh dhe së bashku kanë dy vajza, Melisën dhe Fionën./21Media