Festë në familjen e Milot Rashicës

1 min read

Sot është ditë feste në familjen e futbollistit kosovar, Milot Rashica. Djali i tij sot e ka ditëlindjen, shkruan rtv21.tv

Me këtë rast, Rashica, në minutat e parë të kësaj dite e ka uruar publikishit të birin.

Me dy imazhe të bukura, ai e ka uruar djalin për ditëlindjen e dytë, me ç’rast ka theksuar se para dy vitesh ai ia ka ndriçuar jetën.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MILOT RASHICA (@milotrashica7)

Kujtojmë që, Milot Rashica është martuar në vitin 2019 dhe ka dy djemë./21Media