Festë në familjen e Shyhrete Behlulit

Sot në shtëpinë e këngëtares, Shyhrete Behluli ka festë, kjo pasi djali i saj i madh Kushtrimi, feston ditëlindjen.
Këngëtarja e ka uruar të birin me fjalë të veçanta.
”Kur ti ke ditelindjen dielli ndriqon cdo here. Gezuar”, ka shkruar Behluli krahas fotografisë.

Edhe Learta e ka uruar bashkëshortin e saj duke i thënë me fjalë si ”Urime ditelindjen dashuria e jetës time”.

Ndërsa, Engjëllusha e ka uruar Kushtrimin duke i dëshiruar edhe 100 vjet jetë.

Kujtojmë që, Shyhrete Behluli është e martuar me Luan Salihun dhe së bashku kanë  tri vajza, dy djemë, 3 mbesa dhe 2 nipa./21Media

Back to top button