Për artistin e njohur, Skerdi Ago data e sotme është e veçantë, shkuan rtv21.tv

Artisti i njohur sot një vit u bë baba i një djali për herë të parë, kurse sot ai publikoi një fotografi të tij duke e uruar atë me fjalët më të mira.

“4 Janari do mbetet gjithmone data me e vecante ne jeten time. Gezuar ditelindjen shpirti i babit, te dhashte Zoti shendet dhe lumturi prane nesh. Te dua pafund”, shkroi Skerdi në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by S K E R D I (@skerdiago)

Skerdi dhe dhe partnerja e tij, Vesa Rama djalin e tyre e kanë pagëzuar me emrin Roi. /21Media