Fifi dhe Adisi shijojnë pushimet në Turqi

Në këto ditë të nxehta të verës, këngëtarja Filloreta Raçi- Fifi ka nisur pushimet.
Artistja po pushon në Turqi, së bashku me të dashurin e saj, Adis Patushin.
Nga pushimet, si Fifi ashtu edhe Adisi kanë publikuar fotografi dhe video, përmes së cilave mund të kuptohet se dyshja po i shijon pushimet.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr)


Fifi ka konfirmuar lidhjen me Adis Patushin në muajin shkurt./21Media

Back to top button