Fifi kthehet në Tiranë pas lindjes së djalit

Këngtarja e njohur Filloreta Raçi- Fifi u bë nënë për herë të parë në muajin prill. Ajo vendosi që djalin ta sjell në jetë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, aty ku qëndroi javët e para të lindjes së djalit.

Fifi dhe partneri i saj Adis Patushi u bënë prindër të një djali – Theo Mal Patushi.

Mirëpo, Fifi tashmë është rikthyer në Tiranë dhe këtë e zbuloi përmes disa fotografive të publikuara në rrjetet sociale.

Këngëtarja ka zbuluar pak nga pritja që i është bërë vogëlushit të saj./21Media

Back to top button