“Fillimi i Ri” feston në sheshin “Skënderbeu”

Deri më tani koalicioni PAN po prinë në rezultatet e publikuar nga KQZ-ja

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka kërkuar nga të gjitha vendet që t’i bashkohen festës së Fillimit të Ri në sheshin “Skënderbeu” në kryeqytet.

Këtë thirrje Veseli e ka bërë përmes një shkrimi në Facebook, shkruan rtv21.tv

“Fillimi i Ri erdhi. Bashkohuni me mua dhe ekipin fitues të Koalicionit PDK-AAK-NISMA nga i gjithë vendi. Sonte, në mesnatë, sheshi “Skënderbeu”, Prishtinë. #FillimiRi”, ka shkruar Veseli në Facebook./21Media

 

Back to top button