Flick e refuzon Tottenhamin për një arsye të vetme

 

Hansi Flick raportohet se është i destinuar për të marrë detyrën e trajnerit të Gjermanisë dhe nuk ka asnjë interes për ta drejtuar gjigantin anglez Tottenham.

Flick do të largohet nga Bayern Munchen në fund të sezonit dhe pritet të zëvendësojë Joachim Lowin në ekipin kombëtar.

Por ka pasur raporte që e lidhin atë me punën e kryetrajnerit të skuadrës londineze, por “Sport1” thotë se ai nuk ka ndërmend të zhvendoset në veri të Londrës.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button