FUTBOLL: Ndeshjet e xhiros së 4-të

Fundjava sjellë takimet e xhiros së 4-të, të Albi Superligësne futboll. Dy ndeshje zhvillohen të shtunën, përballën Gjilani- Trepça 89 dhe Malisheva- Drenica. Kurse e diela sjellë tri ndeshje, çiftet janë: Ferizaj- Drita, Llapi- Prishtina dhe Ballkani- Dukagjini.

Back to top button