Futboll: Superliga në mesjavë (Video)

1 min read


Në xhiron e katërt veçohen ndeshjet Drita-Ballkani dhe Prishtina-Gjilani

Xhiroja e katërt e Superligës së Kosovës në futboll sjellë dy përballje ndërmjet pretendentëve për titull, ku Drita pret Ballkanin, ndërsa Prishtina sfidon Gjilanin. Ndeshjet e kësaj xhiroje zhvillohen nesër dhe pasnesër.(E pergaditi-Art KUQI)./21Media