Genci feston ditëlindjen, Eni thur fjalët më të mira për të

Sot ka festë në familjen e këngëtarit Genc Prelvukaj. Artisti feston ditëlindjen e 40-të, shkruan rtv21.tv
Me rastin e ditëlindjes, Genci natyrisht se do të marrë urime të shumta nga familjarë, miq e kolegë, por një urim të veçantë ai e ka marrë nga personi i saj i zemrës, Eni Koçi.
Artistja ka publikuar një imazh të bukur me Gencin, krahas së cilit ka shkruar fjalët më të mira për të.
Eni e ka uruar Gencin për ditëlindje, e ka falënderuar për të mirat që i bën për të.
“Ti je shoku im më i mirë, shpirti im binjak dhe gjëja më e mirë që më ka ndodhur ndonjëherë”, ka shkruar ndër të tjera ajo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eni Koci (@enikociiii)


Genc Prelvukaj është lindur në Prishtinë më 16 korrik të vitit 1981. Është këngëtar, autor këngësh dhe producent i njohur./21Media

Back to top button