Genta nënë e lumtur, po shijon ditët më të lumtura të jetës

1 min read

Këngëtarja, Genta Ismajli është duke i shijuar ditët më të lumtura të jetës me fëmijët e saj.

Këtë vit ajo dhe partneri i saj turk, Huseyin Usta u bekuan me binjakë, një djalë dhe një vajzë, për të cilët zgjodhën emrat Icon dhe Ivy Blue.

38 vjeçarja vazhdimisht publikon në rrjetet sociale fotografi me djalin dhe vajzën,  një të tillë e ka publikuar edhe mbrëmë.

Sa i përket anës profesionale, Genta në muajin qershor solli projektin “Gidiyom”  në bashkëpunim me reperin turk Eypio./21Media