Një grua ka raportuar në polici se i dyshuari e kishte sulmuar fizikisht.

Rasti ka ndodhur më mbrëmjën e 10 shtatorit në Gjakovë.

“Ankuesja femër kosovare raporton se i dyshuari mashkull kosovar nën ndikim të alkoolit e kishte sulmuar fizikisht”, thuhet në raportin e policisë duke e cilësuar rastin si dhunë në familje.

I dyshuari është dërguar për ekzaminim mjekësor dhe më pas me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje./21Media