Një grua në Gjakovë, ka sulmuar fizikisht kunatin dhe gruan e tij.

Ngjarja raportohet se ka ndodhur si shkak i një mosmarrëveshjeje ndërmjet tyre.

Sipas Policisë, të njëjtit kanë pësuar lëndime të lehta trupore.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë arrestuar./21Media