Gjashtë ditë pasi iu zhduk e bija, babai e raporton rastin në Polici

Një femër nga Gjilani është zhdukur që nga 17 prilli.
Rastin e ka paraqitur dje në polici, babai i viktimës, i cili ka thënë se kjo e fundit është larguar dhe nuk është kthyer më.
Rasti në hetim./21Media

Back to top button