Gjendet i vdekur një burrë në vendin e tij të punës

Të shtunën në mesditë, një burrë është gjetur pa shenja jete në vendin e tij të punës në Ferizaj.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet policore dhe prokurori, ndërsa vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor.

“Në konsultim me prokurorin, trupi i pajetë i viktimës iu është dorëzuar familjarëve”, thuhet në raportin ditor të Policisë./21Media

Back to top button