Gjendet pa shenja jete një burrë

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Policia ka raportuar se në fshatin Sine të komunës së Istogut, një burrë kosovar është gjetur dje pa shenja jete në shtëpinë e tij.

”Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë përkatëse policore dhe mjeku i cili ka konstatuar vdekjen e viktimës”, thuhet në raport.

Ndërkaq, me urdhër të prokurorit kujdestar, trupi i pajetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion. Rasti është duke u hetuar./21Media