Gjendet pa shenja jete një person në Gjilan

 

Dje rreth orës 11:20, është gjetur pa shenja jete një shtetas i huaj në banesën e tij në Gjilan.

Menjëherë pas ngjarjes, prokurori, njësiti policor dhe emergjenca kanë dalë në vendin e ngjarjes, me ç’rast kanë konfirmuar vdekjen e viktimes.

Në raportin policor thuhet: “është gjetur pa shenja jete, viktima, shtetas i huaj, pas raportit përfundimtar është dërguar për obduksion”.

Me urdhër të prokurorit viktima është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore (IML), për obduksion./21Media

Back to top button