Gjendja e dy të plagosurve në Skënderaj, flet për RTV21 mjekja kujdestare

Gjendja e dy të plagosurve në Sekdneraj është jashtë rrezikut për jetë. Kështu bëri të ditur për protalin rtv21.tv mjekja kujdestare në QKUK, Dafina Basholli
Ajo tha se njëri ka marrë lëndime në zonën abdominale kurse tjetri në këmbë.
Sot rreth orës 19:04 në si pas një mosmarrëveshje u vra me armë zjarri një person dhe u plagosën dy të tjerë./21Media

Back to top button