Gjuajtje me armë zjarri në Prishtinë

 
Është raportuar se disa persona kanë shtënë disa herë me armë zjarri dje rreth orës 23:20 në rrugën “Malush Kosova” në Prishtinë, dhe janë larguar në drejtim të panjohur.
Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës bëhet e ditur se në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar katër gëzhoja.
Rasti është duke u hetuar nga njësitë relevante./21Media

Back to top button