​Gjysmëfinalet e Kupës, mbyllet pjesa e parë e dy ndeshjeve

Kanë përfunduar pjesët e para të dy ndeshjeve të para gjysmëfinale të Kupës së Kosovës.

Ballkani me Suharekën dhe Drita me Prishtinën janë dy përballjet nga të cilat pas dy ndeshjeve do të dalin finalistët e këtij edicioni në këtë kompeticion.

Pas 45 minutave të para, në të dy ndeshjet rezultati është i barabartë dhe nuk është realizuar asnjë gol,

Back to top button