Grabitje e armatosur në Gjilan

1 min read

Mbrëmë një grua nga Gjilani ka raportuar se derisa ka qenë duke punuar në market një burrë i maskuar e ka kërcënuar me thikë dhe ka grabitur nga arka 100 euro.

”I dyshuari mashkull i maskuar ka hyr në market dhe ka ekspozuar një thikë e më pas nën kërcënimin e thikës ka grabitur nga arka rreth 100 €. Nuk raportohet për të lënduar, ndërsa i dyshuari ka ikur në drejtim të pa njohur”, thuhet në njoftim.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, rasti vazhdon të hetohet./21Media