Vidhen para në një xhami në Kaçanik

1 min read

Dje një burrë nga fshati Duraj, Kaçanik ka raportuar se të dyshuar të panjohur kanë hyrë në objektin e xhamisë dhe nga aty kanë vjedhur një arkë me para, që shumën e parave ankuesi nuk e din.

Policia rastin e ka cilësuar si ”Vjedhje e rëndë”.

Nuk raportohet për të arrestuar, rasti vazhdon të hetohet./21Media