Policia informoi se të premtën në mbrëmje ka ndodhur një grabitje e armatosur në Prishtinë.

Në një banesë janë vjedhur stoli arti dhe dy ora.

Dy viktimat femra kosovare kanë raportuar se një i dyshuar i panjohur, i maskuar dhe me armë, ka hy në banesën e tyre dhe nën kërcënimin e armës u ka grabitur stoli ari, dy orë dore dhe me pas është larguar në drejtim të panjohur.”, bëri të ditur policia në raportin 24 orësh./21Media