Policia në vendin e ngjarjes

Policia në vendin e ngjarjes

Një grabitje ka ndodhur sonte rreth orës 21:30 në një lokal në rrugën “Dëshmorët e Kombit” në Prishtinë.

Lajmin për portalin rtv21.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë, Daut Hoxha.

Ai po ashtu ka bërë të ditur se policia me njësitet e saj ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po ndërmerr veprime të nevojshme lidhur me rastin./21Media