Grabitje në një market në Prishtinë, sulmohet punëtorja

Një punëtore e një marketi në Prishtinë mbrëmë është sulmuar dhe nën kërcënimin e thikës, nga kasa i janë grabitur një shumë e parave.

“Viktima femër kosovare ka raportuar se derisa ka qenë duke punuar në market një person i panjohur duke e sulmuar dhe nën kërcënimin e thikës nga kasa i ka grabitur në shumë parash dhe është larguar në drejtim të panjohur”, bëhet e ditur në raportin e Policisë së Kosovës.

Në vendin e ngjarjes kanë dalur njësit relevante policore, ndërsa viktimës iu është ofruar ndihmë mjekësore.

Rasti është në procedurë hetimore./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button