Policia arreston dy persona

Policia arreston dy persona

Policia raporton se dje në Pejë më saktësisht në rrugën “Adem Jashari”, janë arrestuar dy të dyshuar një mashkull dhe një femër, pasi që të njëjtit janë zënë në flagrancë nga Policia duke kryer veprën e cekur në banesën e viktimës, shkruan rtv21.tv

I dyshuari gjatë arrestimit ka sulmuar fizikisht si dhe siç njofton policia ka goditur me sëpatë zyrtarët policorë të cilët kanë pësuar lëndime të lehta trupore dhe janë dërguar në tretman mjekësor.

Të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje./21Media