Spoti i kandidatit për kryeministër nga koalicioni PDK-AAK-NISMA

Spoti i kandidatit për kryeministër nga koalicioni PDK-AAK-NISMA

Lideri i AAK-së Ramush Haradinaj, ka publikuar në faqën e tij spotin reklamues për fushatën zgjedhore e cila zyrtarisht sot ka filluar.

Spoti i tij përmban vlera kombëtare si veshje kombëtare, kulla, flamuri i Kosovës dhe i Shqipërisë, malët, fëmijë, të rinjë, gra e të moshuar.

Në mbi shkrimin e spotit, Haradinaj ka shkruar ” Ka ardhë koha për Kosovën”./21Media