Harry dhe Meghan kontaktojnë Kate dhe i urojnë asaj shërim

Duka dhe Dukesha e Sussex-it kanë kontaktuar Princin dhe Princeshën e Uellsit pas njoftimit të diagnozës së kancerit të Katerinës, mëson BBC.

Kensington Palace nuk ka komentuar, por kontakti mësohet se është bërë privatisht.

Më herët Princi Harry dhe Meghan thanë se uronin “shëndet dhe shërim” për Catherine.

Dhe ata i bënë thirrje asaj dhe familjes së saj që të shërohet “privatisht dhe në paqe”./21Media

Back to top button