Hazard po mëson spanjisht para transferimit tek Reali

Eden Hazard dhe Real Madridi po afrohen çdo ditë e më shumë

Sipas Metro belgu ka filluar të msojë spanjisht përderisa është i kërkuar nga gjigantët e La Ligas Real Madrid, shkruan rtv21.tv.

26 vjeçari është caku 100 milionësh i madrilienëve, dhe thuhet të jetë i ngazëllyer për të punuar me trajnerin francez Zinedine Zidane.

Edhe Chelsea në anën tjetër dëshirojnë një kontratë të re për Hazardin, mirëpo gjërat sugjerojnë se belgu është duke u përgaditur për një jetë në Santiago Bernabeu./21Media

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button
close button