Ndeshja vendimtare , fituesi kualifikohet tutje

Ndeshja vendimtare , fituesi kualifikohet tutje

Kombëtarja e Kosovës në hendboll në konkurrencën e femrave, zhvillon sonte ndeshjen më të rëndësishme në kuadër të fazës së parë kualifikuese për “Euro 2022”, ku takohet me Portugalinë në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në kryeqytet. (Pergaditi- Art KUQI)./21Media